Spolupráca

Spoločnosť Slov Media Group intenzívne spolupracujeme s regionálnymi a lokálnymi televíziami. Zabezpečíme Vám kompletný servis od naplánovania komunikácie až po jej realizáciu. Sme vašim partnerom pri zjednodušení komunikácie s regionálnymi a lokálnymi televíziami. Šetríme Váš čas a peniaze! Umožníme efektívne a cenovo výhodne začlenenie vašich programov a reklamy do vysielania televízií. Vytipujeme relevantné TV stanice, pripravíme mediaplán vysielania a vypracujeme cenovú kalkuláciu.

Regionálne a lokálne televízie

Na Slovensku existujú desiatky regionálnych a lokálnych TV staníc. Plnia jedinečnú, nezastupiteľnú úlohu - informovať o dianí v najbližšom okolí. Obsah vysielania prispôsobujú záujmom lokálneho diváka . Prinášajú informácie, ktoré inde nenájdete. Sú blízko ľudí a v regiónoch sú obľúbené. Nie sú bulvárne, poznajú divákov aj svojho lokálneho klienta. Svojím programom sa orientuje na špecifické oblasti: komunálna politika, doprava, výstavba, životné prostredie, kultúra, šport, umenie a trávenie voľného času. Sú "strážcovia demokracie", pretože ovládnuť desiatky TV staníc jednou politickou stranou je takmer nemožné. Regionálne televízie nenapodobňuje celoplošné média. Vedia že ich nezastupiteľné miesto je v bezprostrednej blízkosti „svojho“ regiónu . Umožňujú najúčinnejší typ prezentácie – zvukom aj obrazom. Sú cenovo dostupné aj pre "malých" klientov. Neobťažujeme divákov pridlhými reklamnými breakmi . Sú flexibilné pri produkcii a nasadení programov a reklamy do vysielania.

Využite potenciál regionálnych a lokálnych televízií na odvysielanie vašej produkcie !

Využite reklamný priestor regionálnych a lokálnych televízií na propagáciu vašej ponuky výrobkov a služieb.


Relácie

Bývajme bezpečne

Seriál je jedinečný na Slovensku. Periodicita seriálu je týždenná Jeho cieľom je vzdelávať, informovať, pomáhať zorientovať sa, odpovedať na otázky..., aby všetci mali správnu vedomosť ako bývať bezpečne. Aj preto máme stále viac odborných partnerov, ktorí sa aktívne zapájajú do jednotlivých častí.
Seriál je vysielaný prostredníctvom lokálnych a regionálnych televízií po celom Slovensku.

Archív: - http://www.byvajmebezpecne.sk/videoarchiv.php
VYSIELANIE: - CETV, TV 56 Žilina, Tv Hlohovec, ATV Žiar nad Hronom, RTV Krea Galanta,

 

6 MINÚT O JÓGE

Jóga je zharmonizovanie života. Umožňuje ho prežiť v plnom zdraví a šťastí. Súmerne rozvíja fyzickú a duševnú stránku .Vďaka cvičeniu ľahko nájdete východisko z rôznych situácii a dokonca vraj nájdete odpoveď na každú otázku. Jóga prináša pozitívne a optimistické myslenie, ktoré je vstupnou bránou do vesmírneho pokoja.

Archív: - http://www.regiontv.eu/relacie/5%20minut%20o%20joge/
VYSIELANIE: - Region Tv Košice, Tv 56 Žilina,Tv Bardejov, CETV

 

CITY LADY

Relácia sa venuje aktuálnym témam v móde, stylingu, zdraví, či v modernom životnom štýle. Prináša aj zmeny imidžu s odborníčkami Adrianou Čížikovou a Martou Gejdošovou. Do relácie na zmenu imidžu sa môže prihlásiť ktorákoľvek žena, ktorá vyplní prihlášku a pošle fotografiu.
Reláciu moderuje a redakčne pripravuje Anka Repková.

Archív: - http://www.tvba.sk/tv-relacie/city-lady/
VYSIELANIE: - TV Bratislava , TV Panoráma Žarnovica, TV Žilina, TV Považie, TV Oravia, TV Zemplín, ATV regionálna TV Žiar nad Hronom, TV Naša Košice, MTT Trnava.

 

LIKE IT

Relácia sa venuje aktuálnym novinkám a trendom z oblasti informačných technológii. Prináša zaujímavé informácie o ponukách a inováciách mobilných operátorov a sotwérových spoločností.
Moderuje Vanda Hoffstädterová.

Archív: - http://www.tvba.sk/tv-relacie/like-it/
VYSIELANIE:

 

My... v Európe

Od novembra 2012 do júna 2013, vďaka finančnej podpore Európskeho parlamentu, sa vyrába a vysiela relácia o Európskom parlamente a jeho vzťahu k obyvateľom Bratislavy a Slovenska - 'My... v Európe'. Hlavným zámerom relácie je vytvoriť záujem našich divákov o prácu Európskeho parlamentu a poslancov zo Slovenska.

Archív: - http://www.tvba.sk/home/nove-my-v-europe/
VYSIELANIE:

 

Copyright © 2012 Stránky vytvoril: Homedesign studio